Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Versenyeredmények

2011.12.02

Atlétika III. korcsoport fiú: Veres Bálint
Egyéni 3. helyezés                   Ámon Marcell
                                             Csákvári József
                                             Sárközi Miklós

Atlétika III. korcsoport lány "A" csoport: Fejős Bettina
                                                                   Mesterházy Niki
                                                                   Takács Eszter

Bolyai Matematika Csapatverseny: Rátkai Petra
27. helyezés                                        Lőrinczi Luca
                                                          Takács Eszter

Bolyai Matematika Csapatverseny: Hülvely Alina
38. helyezés                                        Rátfai Júlia
                                                          Reichenbach Eszter
                                                          Werderitsch Lili

Bolyai Matematika Csapatverseny: Keller Ferenc
48. helyezés                                        Sárközi Miklós
                                                          Veres Bálint
                                                          Ámon Marcell

Bolyai Matematika Csapatverseny: Józsa Csaba
50. helyezés                                        Gál Márton
                                                          Rákosi Dávid
                                                          Mesterházy Nikolett

Kerületi Asztalitenisz Verseny III. korcsoport: Ámon Marcell
                                                                            Keller Ferenc
                                                                            Mesterházy Niki

Amfiteátrum Kupa Matematika Verseny: Veres Bálint (29)
                                                                  Hülvely Alina (50)
                                                                  Rákosi Dávid (72)
                                                                  Rátkai Petra (97)
                                                                  Józsa Csaba (104)
                                                                  Takács Eszter (128)
                                                                  Werderitsch Lili (137)
                                                                  Mesterházy Niki (149)
                                                                  Keller Ferenc (152)